De Middenstip: Uitzending van Maandag 6 juni 2016

6 juni 2016

  1. Home
  2. /
  3. Programma's
  4. /
  5. De Middenstip
  6. /
  7. De Middenstip: Uitzending van...

Deze keer bij ons favoriete programma hadden we behoorlijk wat Houtense sporters en organisators aan de lijn, maar natuurlijk hadden we ook de gebruikelijke items zoals het sportnieuws en de agenda.

We begonnen met de uitslagen van de wedstrijden, waarna we gelijk belden met onze eerste gast, Merel Stas van HSV Houten Dragons. Daarna belden we nog een keer, met Trudy Bennekom. Met haar praatten we over Stadsstrand Houten dat plaatsvind op Het Rond nog tot en met 3 juli, dus heb je zin om naar het strand te gaan maar niet om ver te reizen, het Stadsstrand biedt uitkomst.

Het tweede uur onthulden we de sportagenda van Houten en belden we met Ingrid Vulto over het allereerste school-waterpolotoernooi van Houten in De Startsprong. Na een leuk gesprek met haar deelden we ook het landelijke sportnieuws en het sportnieuws van Sportpunt Houten mee. Ter afsluiting belden we met Eddie Heerings van de Loop door Houten.

[mh_media type=audio]


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter


Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

HoutenFM Non-stop

00:00 10:00

Nu op Houten FM:

Alesso & Armin van Buuren - Leave A Little Love