Daar Hou Ik U Aan: de uitzending van woensdag 28 september 2016.

29 september 2016

Gasten waren David Jimmink (fractielid GroenLinks in de gemeenteraad) en Anjo Roorda (surprisegast, cultuurexpert).
Citaat van deze uitzending: “Door de gemeentelijke belastingen te vergroenen kun je op duurzaamheid sturen”

Na de introductie kwam meteen het Houtense Cultuurplein aan de orde: ten westen van het station, grofweg het gebied theater – vroegere school – vroegere politiebureau – bibliotheek.
Het lijkt er op dat dit gebied uit het zicht is geraakt en moet hernieuwd op de politieke agenda komen.

Bij de stellingen bleek dat GroenLinks na de verkiezingen van maart 2018 op 3 á 4 zetels rekent en er vanuit gaat dat er een plaats in het college is.

Naast duurzaamheid kwam ook de ruimhartigheid aan de orde, de sociale kant van GroenLinks. Met name bij uitvoering van de participatiewet speelt dit een rol.

Het 2e uur met Anjo Roorda ging, na het ingesproken verslag van het persgesprek, over cultuur. Hoe kenmerkt zich de Houtense Cultuur? We hebben een sterke cultuursector, maar deze is wel kwetsbaar en vereist dus aandacht. Ook cultuureducatie zou veel meer aandacht van de gemeente verdienen.

Presentatie door Frans van Heerden en Jon Nellestijn, techniek Bas van den Dikkenberg.

[mh_media type=audio]


Meningen van de lezer

Laat een reactie achter


Huidig nummer

Titel

Artiest

Now on air

HoutenFM Non-stop

00:00 17:00

Nu op Houten FM:

Alesso & Armin van Buuren - Leave A Little Love